قیمت موزاییک

قیمت موزاییک

 

قیمت موزاییک از این جهت که موزاییک از متداول ترین پوشش های ساختمانی است، مهم است. موزاییک در حقیقت یک نوع بتن است که تراکم خود را از طریق فشار پرسی و یا از طریق فشار ویبره ای تامین می کند. بنابر آنچه که گفته شد، می توان دریافت که موزاییک ها غالبا در دو نوع موزاییک های پرسی و ویبره ای تولید می شوند که قیمت هر کدام متفاوت است.

شما با یک سرچ ساده در اینترنت و یا پرس و جو از چند شرکت می توانید متوجه تفاوت های قیمتی که رایج است بشوید. اما چرا؟ مطمئناً با وجود شرایط اقتصادی و تورمی که حاصل شده، این روز ها با هر خریدی بیشتر متوجه مثَل معروف هیچ ارزانی بی حکمت و هیچ گرانی بی علت نیست، می شویم.

رابطه ی قیمت و کیفیت همیشه مهم بوده است؛ به همین خاطر ما در شرکت شایان موزاییک سعی می کنیم به شما نشانه های یک موزاییک مرغوب را معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید سفارشتان را با مبلغی مقبول و استاندارد پیدا کنید.

اساساً قیمت موزاییک ها به عوامل بسیاری بر می گردد که عمده ترین آن همان موضوع کیفیت است. یک موزاییک مرغوب ترک مویی ندارد و یا اگر داشته باشد با چشم غیر مسلح دیده نمی شود.

موزاییک های مرغوب دارای برجستگی ها و بریدگی هایی برکناره، مانند چرخ ساعت نیستند، همچنین مقشر و پوسته پوسته هم نیستند.

معمولا موزاییک های کم کیفیت در یک سفارش رنگ همسانی نخواهند داشت و این موضوع زمانی که محیط مورد نظر را مفرش می کنیم بیش از پیش خود را نشان می دهد.

لب پریدگی موزاییک ها نباید بیش از چهار میلی متر باشد و دانه های صیقل پذیر آن باید به طور واضحی منظم باشند .

مسئله حائز اهمیت دیگر اینکه موزاییک ها بعد از آب دیده شدن شوره می زنند و حفره هایی کوچک روی پهنای آن ایجاد می شود. این حفره ها در موزاییک های با کیفیت در فاصله ای زیر پنجاه سانتی متر دیده نخواهد شد.

قیمت موزاییک بنا بر این دست عوامل ممکن است از پایین ترین قیمتی که شنیده اید تا بالاترین متغیر باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *