قیمت واش بتن

قیمت واش بتن

 

واش بتن به عنوان بهترین نوع کف پوش شناخته شده است، پس از این جهت قیمت واش بتن مهم می شود. اما منظور از بهترین نوع کف پوش مسلماً موزاییکی است که کیفیت لازم را دارا باشد. شما در بازار با نمونه های بی کیفیتی مواجه خواهید شد که با اصل آن تفاوت بسیاری دارد.

واش بتن همان بتن شسته است که در کفسازی پارک ، حیاط ، پیاده رو ، باغ ، بام (رووف گاردن) و به طور کلی محوطه سازی محیط هایی که میخواهیم از منظر زیبا و طبیعی برخوردار باشند استفاده می گردد .

واش بتن یکی از انواع کفپوش های بتنی است که بتن آن از ترکیب سیمان، سنگ دانه های معدنی با رنگ طبیعی ، چسب بتن و سایر افزودنی های بتن مانند فوق روان کننده های کربوکسیلاتی در انواع طرح ونقش ها با استفاده از رنگ هایی که نقاش طبیعت در آفرینش جهان از آن ها استفاده نموده است ساخته شده است .

مواد در فرایند ساخت واش بتن باید استاندارد و مرغوب باشد. واش بتن های مرغوب و با کیفیت در برابر شرایط جویی مثل تغییرات آب و هوا ، تابش مستقیم آفتاب و بارش باران مقاوم هستند و تحمل وزن بالا را هم دارند.

 

چگونه واش بتن مرغوب را بشناسیم

برای شناختن واش بتن مرغوب نشانه هایی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به جدا نشدن مصالح ( سنگ و سیمان) از هم در صورت شکسته شدن موازییک است.

در یک قطعه واش بتن مرغوب سنگدانه های رنگی به طور منظم در تمام پوشش آن پخش شده اند. یعنی در صورت شکستن یکی از این موزاییک ها متوجه می شویم سنگ های رنگی آن در تمام سطح موزاییک به کار گرفته شده.

قیمت واش بتن بنا بر کیفیت موادی که درونش به کار گرفته مشمول تنوع قیمتی می شوند.

آموزشاخبار

قیمت واش بتنواش بتنواش بتن با کیفیتواش بتن مرغوب

2 دیدگاه

 • با سلام و احترام
  برای تعویض کف سنگی پارکینگ ساختمان مسکونی که ترکیبی از سنگ های نیریز و الیگودرز و علیرضا و حاجی اباد و در ابعاد 20*20 میباشد نیاز به کف پوش جایگزین مناسب به مقدار حدود 200 تا 250 متر مربع داریم:
  1-لطفا راهنمائی فرمائید.
  2-آیا کف پوش واش بتن مناسب فضای پارکینگ میباشد؟(مقاومت در مقابل فشار و سایش و جدا شدن دانه های سنگی از سطح واش بتن)
  3-مقایسه قیمت واش بتن با سنگ کف از جنس نهبندان آستان و یا مرمریت
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *